Marka Burton – co warto o niej wiedzieć?

Macie zamiar kupić sobie w najbliższym czasie modne czapki zimowe? W takim razie trzeba podkreślić, że w naszym kraju dużą popularnością cieszą się elementy garderoby firmy Burton. Co warto wiedzieć o tej marce? Jakie były jej początki? O tym wszystkim dowiecie się po przeczytaniu dzisiejszego wpisu.

Początki marki Burton sięgają 1964 roku. Wtedy to Sherman Poppen chciał wymyślić atrakcyjne zajęcie dla dzieci, aby mogły one miło spędzić wolny czas. Jego pomysł (czyli połączenie dwóch desek do zjazdów) nazwano snurferem. Trafił on między innymi do Jake’a Burton Carpentera. W 1977 roku to właśnie ta osoba rozpoczęła produkcję prototypu własnych desek. W kolejnych latach Jake Burton Carpenter wprowadzał kolejne elementy, które to wszystko ulepszały. Nic więc dziwnego, że marka jest taka popularna wśród ludzi, którzy uprawiają snowboard. W tym momencie Burton to największa firma, która specjalizuje się w tworzeniu rzeczy związanych z tą dyscyplina sportu. Trzeba podkreślić, że ma swoje oddziały w takich państwach jak między innymi Stany Zjednoczone, Japonia, Kanada oraz Austria.

Warto wiedzieć, że ludzie mogą kupić rozmaite produkty sygnowane tą marką. Chodzi tutaj o deski, buty, kurtki czy wiązania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać także czapki. Dlaczego jest to dobre rozwiązanie? Trzeba zaznaczyć, że producenci dokładają wszelkich starań, aby Klienci byli w pełni zadowoleni. Doskonale znają ich oczekiwania. Dzięki temu czapki zimowe Burton są nie tylko ciepłe i idealnie nadają się do sportów na śniegu. Poza tym są również eleganckie i wpisują się w obecne trendy.