Jakie czapki noszą celebryci?

Celebryta, celebrytka… nie całkiem typowy okaz ludzkiego gatunku. Podczas, gdy typowy okaz ludzkiego gatunku decyduje się na założenie czapki, przeważnie ten pomysł podparty jest względami praktycznymi. Jeśli chodzi zaś o celebrytki, celebrytów, nie koniecznie…

Kiedy celebryta nosi czapkę, najczęściej jest ona elementem gustownie dobranej, opracowanej przez sztab ludzi, stylizacji przez duże s. Taka czapka musi się wyróżniać, musi przykuwać wzrok i wzbudzać zazdrość w konkurentach, częściej na pewno jednak w konkurentkach. Przy okazji otwarcia butiku popularnej marki w jednym z centrów handlowych, dosyć spore grono celebrytek pozwalało fotografować się w ciepłych, futrzanych czapkach. Dotarło już do Was echo modowe tamtego wieczoru? Nie można chyba zaprzeczyć, że co wylansuje celebryta, jest często powielane przez szaraczki w wielu szarych, polskich miastach. Jeśli celebrytka, piękna, doskonała istota, nosi czapkę zimową w środku lipca, nie uznamy tego przecież za dziwactwo, a wyrafinowany sposób wyrażenia własnej indywidualności.

Celebryci i celebrytki, jeśli zajdzie taka potrzeba, zakładają czapki również dla ochrony przed chłodem, co wybierają? Przede wszystkim jasne odcienie, optycznie rozświetlające twarz, duże pompony, które podkreślają zimowy charakter stylizacji, ale i proste, jednolite kolorystycznie modele czapek. Czapki futrzane są chyba ulubionymi wśród zimowych upodobań celebrytów, nie tylko wyglądają nieprzeciętnie i efektownie, ale spełniają funkcję ochrony przed chłodem.