Gwiazdy w czapkach. Co nowego?

Świat mody zdominowany jest przez celebrytów. Często chcemy się upodobnić do znanych i lubianych gwiazd, kupując podobną odzież lub biżuterię.
Polska i niezwykle popularna piosenkarka Margaret słynie z odważnych stylizacji. Często pokazuje się w czapkach czołowych projektantów. Najczęściej sięga po czapki od Gucciego. Jedną z popularniejszych jest czapka z daszkiem w czerwono-beżowych kolorach, w której wystąpiła podczas koncertu Przebój Lata RMF FM.

Anna Lewandowska, która stała się ikoną stylu dla wielu kobiet, często sięga po czapki sportowe. Najczęściej są to czapki z daszkiem polskich projektantów, które zakłada w codziennych stylizacjach. Jej zdjęcia w długiej zimowej czapce sprawiły wiele kontrowersji związanych z jedzeniem posiłku „w czapce”.

Wspominając o Annie Lewandowskiej, nie możemy pominąć jej męża, piłkarza — Roberta Lewandowskiego, który jest twarzą popularnej polskiej firmy odzieżowej dla mężczyzn. Sportowiec słynie z nienagannego stylu i często pokazuje się w różnych stylizacjach. Sięga po czapki sportowe, najczęściej z daszkiem od Nike.

Ewa Chodakowska, trenerka fitness, która zagościła na dobre w domach wielu kobiet, jest nieustannym symbolem kobiecej inspiracji. Nie ukrywa zamiłowania do polskich projektantów i bardzo często pokazuje się w czapkach. Lubi stylizacje zimowe z wełnianymi oraz kolorowymi czapkami, zakończonymi pomponem. Prowadzi również specjalne konto na Instagramie, gdzie dzieli się z fankami informacjami na temat swoich kreacji. Często oznacza dane marki, więc bez problemu możemy znaleźć informacje na temat określonej czapki.